Het team van Podium bestaat uit verschillende groepsleerkrachten, twee vakleerkrachten, een intern begeleider, een onderwijsassistent, een administratief medewerker en een directeur.
Image

Hennie Somsen
Groep 1/2
hsomsen@vechtstreekenvenen.nl

Image

Dominique Leemreis
Groep 1/2
dleemreis@vechtstreekenvenen.nl

Image

Nienke IJtsma
Groep 3
nijtsma@vechtstreekenvenen.nl

Image

Nicole Oudshoorn
Groep 3
noudshoorn@vechtstreekenvenen.nl

Image

Linda van ’t Hof-Brouwer
Groep 4
lbrouwer@vechtstreekenvenen.nl

Image

José Balvers
Groep 4
jbalvers@vechtstreekenvenen.nl

Image

Zoë Agterberg
Groep 5/6
zagterberg@vechtstreekenvenen.nl

Image

Susanne Vriesendorp
Groep 7/8
svriesendorp@vechtstreekenvenen.nl

Image

Indra Kartodirdjo
Vakleerkracht muziek

Image

Astrid v/d Veer
Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Image

Margreet de Vries
Intern begeleider
Daltoncoördinator
ib.podiumloenen@vechtstreekenvenen.nl

Image

Astrid Schoenmakers
Administratief medewerker
Emailadres

Image

Petra Eindhoven
Directeur
peindhoven@vechtstreekenvenen.nl