Het team van Podium bestaat uit verschillende groepsleerkrachten, twee vakleerkrachten, een intern begeleider, een onderwijsassistent, een administratief medewerker en een directeur.
Image

Hennie Somsen
Groep 1/2
Cultuurcoördinator
hsomsen@vechtstreekenvenen.nl

Image

Wendy Blans
Groep 1/2
Onderwijsassistente
wblans@vechtstreekenvenen.nl

Image

Linda van ’t Hof-Brouwer
Groep 3/4
Schoolopleider & OICT
lbrouwer@vechtstreekenvenen.nl

Image

Nienke IJtsma
Groep 3/4
nijtsma@vechtstreekenvenen.nl

Image

Zoë Agterberg
Groep 5/6
zagterberg@vechtstreekenvenen.nl

Image

Susanne Vriesendorp
Groep 7/8
svriesendorp@vechtstreekenvenen.nl

Image

Indra Kartodirdjo
Vakleerkracht muziek
Emailadres

Image

Astrid Steenbergen
Vakleerkracht bewegingsonderwijs
Emailadres

Image

Margreet de Vries
Intern begeleider
Daltoncoördinator
ib.podiumloenen@vechtstreekenvenen.nl

Image

Celine van den Bosch
Ondersteunend leerkracht gr 1 t/m 8
cvdbosch@vechtstreekenvenen.nl

Image

Nicole Oudshoorn
SB Stagiaire groep 5 & 6
noudshoorn@vechtstreekenvenen.nl

Image

Astrid Schoenmakers
Administratief medewerker
Emailadres

Image

Petra Eindhoven
Directeur
peindhoven@vechtstreekenvenen.nl